Anpassa textstorlek
A A A

Kontakt med chefer

 

Här hittar du kontaktuppgifter till Bostadens chefer.

Verkställande direktör

Jerker Eriksson
Telefon: 090-17 76 15
Besöksadress: Östra Kyrkogatan 2
Postadress: Box 244. 901 06 Umeå
Fax: 090-17 76 19
E-post: jerker.eriksson@bostaden.umea.se

Ekonomi

Carin Andersson
Telefon: 090-17 75 79
Mobil: 070-623 64 54
Besöksadress: Östra Kyrkogatan 2
Postadress: Box 244. 901 06 Umeå
Fax: 090-17 76 19
E-post: carin.andersson@bostaden.umea.se

It

Carin Andersson, tillförordnad it-chef
Telefon: 090-17 75 79
Mobil: 070-623 64 54
Besöksadress: Östra Kyrkogatan 2
Postadress: Box 244. 901 06 Umeå
Fax: 090-17 76 79
E-post: carin.andersson@bostaden.umea.se  

Kommunikation och marknad

Hanna Olsson
Telefon: 090-17 76 60
Mobil: 070-605 48 47
Besöksadress: Östra Kyrkogatan 2
Postadress: Box 244. 901 06 Umeå
Fax: 090-17 76 19
E-post: hanna.olsson@bostaden.umea.se

Personal

Katarina Lundberg
Telefon: 090-17 75 55
Mobil: 070-680 74 42
Besöksadress: Östra Kyrkogatan 2
Postadress: Box 244. 901 06 Umeå
Fax: 090-17 76 19
E-post: katarina.lundberg@bostaden.umea.se

Kundservice

Mikael Lundgren
Telefon: 090-17 75 06
Besöksadress: Östra Kyrkogatan 2
Postadress: Box 244. 901 06 Umeå
Fax: 090-17 77 09
E-post: mikael.lundgren@bostaden.umea.se

Kundcenter

Maria Söderström
Telefon: 090-17 77 20
Besöksadress: Östra Kyrkogatan 2
Postadress: Box 244. 901 06 Umeå
Fax: 090-17 77 09
E-post: maria.soderstrom@bostaden.umea.se

Fastighetsutveckling

Berndt Elstig
Telefon: 090-17 75 40
Besöksadress: Östra Kyrkogatan 2
Postadress: Box 244. 901 06 Umeå
Fax: 090-17 76 79
E-post: berndt.elstig@bostaden.umea.se 

Kontakt

 

Hanna Olsson
Kommunikations- och marknadschef
Ring: 090-17 76 60 eller
070-605 48 47
Mejla: Hanna

Anna Maria Lindgren
Kommunikatör
Ring: 090-17 75 24 eller
070-57 27 368
Mejla: Anna Maria

Adress

Besök: Östra Kyrkogatan 2,
Moritzska gården
Post: Box 244, 901 06 Umeå